Визначено переможців за результатами конкурсу-огляду на найкращу дипломну роботу – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

За результатами конкурсу- огляду на найкращу дипломну роботу серед студентів Навчально- наукового інституту неперервної освіти визначено переможців:

1 місце – Яцишин Ганна Володимирівна, студентка групи КПМ-201Мз освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 053 «Психологія».
Науковий керівник- д.пед.н., завідувач кафедри управління професійною освітою Сидорчук Л.А.

2 місце – Журавльов Михайло Олегович, студент групи ПУ-203Мз освітньо ступеня «Магістр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
Науковий керівник- д.е.н., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Грущинська Н.М.

3 місце – Кароль Іван Вікторович, студент групи ПУ-204Мз освітньо ступеня «Магістр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Згідно Наказу ректора від 17.02.2021 р. №232/ст. переможців нагородити Грамотами Національного авіаційного університету.