Як студенту розпочати свою кар’єру? – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Як студенту розпочати свою кар’єру?

Поєднання навчання та роботи є досить поширеним явищем серед студентства. Найчастіше студенти, які ще навчаються, працевлаштовуються з метою здобути певний досвід та практичні навички. При цьому у них виникає чимало питань: як правильно оформити працевлаштування, чи потрібно підписувати трудовий договір, чи працювати за цивільно-правовим договором, як правильно написати резюме, пройти співбесіду і врешті-решт: як студенту реалізувати своє право на працю. Це лише деякі питання, які постають перед ними і з якими вони звернулися під час зустрічі студентів ННІНО і представників Київського міського центру зайнятості, а саме: Людмили ТИМОШЕНКО – начальниці відділу сприяння зайнятості Управління реалізації політики зайнятості КМЦЗ та Оксани ШУБІНОЇ – заступника начальника відділу сприяння зайнятості Управління реалізації політики зайнятості КМЦЗ. Зустріч відбулася 27.02.204 року у форматі онлайн.

Як студенту розпочати свою кар’єру?

Представниці КМЦЗ наголосили на тому, що трудові законопроекти не передбачають обмежень щодо поєднання навчання і роботи студентами, тим більше ст.62 Закону України «Про вищу освіту» чітко вказує, що особи, які навчаються у ЗВО, мають право на трудову діяльність. Вони надали інформацію щодо сучасного стану ринку праці для випускників за спеціальностями ННІНО, дали поради щодо специфіки написання резюме, поводження при працевлаштуванні та отримання ваучерів для навчання. Оксана Шубіна порадила усім випускникам не зупинятися на отриманих знаннях, постійно професійно удосконалюватися, використовуючи можливості освіти впродовж життя.