Запрошуємо на відкриту лекцію професора кафедри публічного управління та адміністрування, доктора наук з державного управління, доцента Алли Кожини на тему: «ОСОБЛИВОСТІ, ПРОЦЕС І ТЕХНОЛОГІЇ АНАЛІЗУ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

08 березня 2024 року о 09.50 відбудеться відкрита лекція професора кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету, доктора наук з державного управління, доцента Кожини Алли Василівни для аспірантів другого року підготовки спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОНП «Публічне управління та адміністрування» на тему: «Особливості, процес і технології аналізу державної політики» в рамках дисципліни «Державна політика й управління».

Запрошуються усі бажаючі!

Посилання на відкриту лекцію: https://meet.google.com/muu-kwhs-eri