Запрошуємо студентів прийняти участь у засіданні V Студентського круглого столу на тему: «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА, ОСОБИСТОСТІ, СУЧАСНІСТЬ» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Кафедра публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ запрошує студентів прийняти участь у засіданні V Студентського круглого столу на тему: «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ІСТОРИЧНА РЕТРОСПЕКТИВА, ОСОБИСТОСТІ, СУЧАСНІСТЬ», який відбудеться 22 грудня 2022 року о 10.00 в режимі онлайн.

Для участі в конференції необхідно до 11 грудня надіслати на електронну адресу оргкомітету nataliia.hrushchynska@npp.nau.edu.ua два файли:

1. Заявку участі;
  2. Тези доповіді.

Орієнтовні напрями роботи конференції:

1. Публічні особи в історичній ретроспективі державотворення України
  2. Тенденції публічного управління в умовах війни
  3. Дипломатична служба в системі державного управління (з нагоди Дня працівника дипломатичної служби).

За детальною інформацією звертатись за тел. 044406-74-34, 0444067496

Запрошення