Засідання студентського наукового гуртка «Школа молодого публічного управлінця» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Засідання студентського наукового гуртка «Школа молодого публічного управлінця»

13 травня відбулось засідання студентського наукового гуртка «Школа молодого публічного управлінця» через платформу Zoom.

Модератор та головний доповідач – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО НАУ, доктор економічних наук Грущинська Наталія Миколаївна.

Засідання присвячено Дню Європи. Тематика обговорення «Європейська інтеграція: ідеальна модель розвитку чи дезінтеграційні тенденції». В засіданні прийняли участь студенти денної та заочної форм навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», а також запрошені абітурієнти -учні 11-10 класів, зацікавлені в спеціальності.