Зустріч студентів Навчально-наукового інституту неперервної освіти з представниками державної служби – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

14 березня 2024 року відбулася онлайн зустріч студентів ННІНО зі стейкголдерами, державними службовцями Лукіним Сергієм Юрійовичем, директором Регіонального центру підвищення кваліфікації державних службовців Київської області і Гуляй Надією Іванівною, начальником відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання стану і проблем сучасної державної служби України та умови підвищення її авторитету, іміджу та суспільного статусу.

Великий практичний професійний досвід запрошених гостей досить переконливо засвідчив, що державна служба, будучи зв´язуючою ланкою між державою і громадянином, завжди має стояти на сторожі їхніх прав і свобод.

Зустріч була конструктивною і пройшла у теплій й доброзичливій атмосфері.