Реабілітація військових, ветеранів та членів їх сімей: нові курси від Навчально-наукового інституту неперервної освіти – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Центр експертизи і сертифікації ННІНО запрошує на курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей»

Центр експертизи і сертифікації Навчально-наукового інституту неперервної освіти запрошує на курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей».

Програма розроблена з урахуванням необхідності комплексного підходу до реабілітації військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин, поєднуючи психологічний і психіатричний супровід.

Під час проходження курсу учасники матимуть можливість:

• опанувати сучасні методики психофізіологічної саморегуляції поведінки бійців при підготовці і проведенні бойових дій;
  • ознайомитися з сучасними підходами до медико-психологічної реабілітації військових із бойовою психічною травмою;
  • оволодіти ефективними методиками реабілітації окремих кризових станів військових, ветеранів, полонених та членів їхніх сімей.

Ознайомитись з відгуками слухачів ви зможете за посиланням, яке розміщено на сайті ННІНО НАУ:

Реабілітація військових, ветеранів та членів їх сімей: нові курси  від Навчально-наукового  інституту неперервної освіти

Курси проводить викладач кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ, Сергій Вишніченко, доцент, кандидат медичних наук, практик та висококваліфікований фахівець у сфері психотерапії та психіатрії, має досвід бригадної роботи з військовими, в межах міжнародного проекту «Відновлення під час війни».

Усі матеріали надаються в загальному чаті курсу в Telegram.

Запрошуємо до навчання! Разом допоможемо подолати наслідки війни.

Контакти: +38(050)-937-67-60 – Наталія Маліновська
e-mail: maliniam@ukr.net