Тестування на підтвердження володіння англійською мовою на рівні B2 – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Тестування на підтвердження володіння англійською мовою на рівні B2

Національний авіаційний університет проводить атестацію осіб (іспит) на підтвердження володіння англійською мовою (рівень В2).

Іспит (компоненти Reading, Listening, Writing, Speaking) цілком підтверджує знання англійської мови за міжнародною шкалою.

Іспит складається очно на території Національного авіаційного університету (корпус 8). Час написання письмової роботи – 2 години 30 хвилин від початку тестування.

Тестування проходить за попереднім записом.

Для реєстрації на тестування просимо заздалегідь надіслати заявку на електронну пошту kpk@nau.edu.ua. Про дату складання іспиту буде повідомлено додатково.
Вартість проведення тестування – 2000,0 грн.
Іспит може проводитись також і після спеціального курсу підготовки до складання іспиту.

Додаткова інформація щодо організації тестування:
Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО,
тел. 044 406 70 34.

Демонстраційний варіант тесту за посиланням: завантажити